Etiketim: erdogan

Te Fundit

Telashe për princin britanik, orgji dhe festa të ‘çmenduna’ në Caraibe (foto)

Familja Mbretnore në Britani vazhdon me u akuzue për skandale. Sigurisht, në qendër të tyne asht sërish, Princi Andrew, i cili para do muejve...

Peja mbushet me mbishkrime ku kërkohet dorëheqja e Fatmire Kollçakut (foto)

Sot në orët e para të mëngjesit, në qytetin e saj të lindjes, Pejën u panë dheta posterë, ku shihet fotografia e Kollçakut dhe...

Konjufca shfuqizon këtë vendim të Pacollit

Ministri i Jashtëm, Glauk Konjufca, ka shfuqizue vendimin e ish ministrit Behgjet Pacollit për emnimin e 14 konsujve kosovarë. Postimi i plotë: Ministri i Punëve të...