Tema: falenderimi

Me foto prej kreveti, krejt cullak i falënderon 6 milionë fansa...

Demi Rose ka arritë 6 milonë ndjekës në Instagram dhe ka zgjedh me festue këtë arritje ashtu siç di ajo. E shtrime në nji krevet...

Përmbytja bashkon Ramën me Bashën, vjen edhe ky falënderim!

Duket se në Shqipni duhet me ndodhë ngjarje të skajshme për me pasë nji bashkëpunim të politikës, ose ma s'paku nji 'armëpushim'. Ka qenë Kryeministri...

Lajmërohet Bashota: ‘Në vend të falënderimit’, kend e akuzon për humbjen...

Tashma ish kryetari i Klinës, Sokol Bashota përmes nji postimi në Facebook asht lajmërue dy ditë mbas zgjedhjeve. Bashota e humbi Klinën mbas 10 vjetësh. Ai...

Vjen reagimi i Arbanit mbas numërimit të votave në Prishtinë (foto)

Sot ka përfundue numërimi i të gjithave votave të zgjedhjeve lokale në Prishtinë. Ndaj kësaj here ka reague Arban Abrashi, kandidat i LDK's që në...

Për çka Spanja e falenderoi Serbinë?

Spanja i asht mirënjohëse Serbisë për mosdërgimin e letrës në Komisionin Europian për qëndrimin e saj se rastet e Kosovës dhe Katalonisë nuk munden...

Kështu falenderohet Zvicra për mbështetjen që i ka dhanë Kosovës në...

Falë angazhimit të bashkatdhetarëve tanë të shumtë në shtetin e Zvicrës në bashkëpunim edhe me kryetarin e Zurich dhe me mbështetje të presidentes zvicrane,...

Trump’i e shtyu, por kryeministri malazez e falenderon? (Video)

Situata në të cilën Presidenti amerikan Donald Trump shtyn Dushko Markovic'in, ka shkakte indinjatë në Ballkan dhe ka tërheq vëmendjen e rrjeteve sociale, mirëpo...

Haradinaj prej France: Kemi me kalue edhe këtë sfidë

Lideri i Aleancës për Ardhmëninë e Kosovës, Ramush Haradinaj i cili po vazhdon me u mbajt në Francë, me nji urdhënarrest të lëshuem nga...

Haradinaj, kështu e falenderon Kongresistin Eliot Engel (video)

Ish Kryeministri i Kosovës dhe Lideri i Aleancës për Ardhmëninë e Kosovës, Ramush Haradinaj, përmes nji postimi në Facebook, ka falenderu Kongresistin amerikan Eliot...

Kështu Thaçi e falënderon për njohje Bangladesh’in (foto)

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka mirëprit lajmin për njohjen e shtetit të Kosovës nga Bangladeshi. Thaçi përmes nji postimi në Twitter, ka thanë se...