Etiketim: felix

Te Fundit

Shkon në 18 numri i viktimave nga tërmeti në Turqi

Bilanci i viktimave nga tërmeti në Turqi asht randue edhe ma shumë. Raportohet se deri tash janë 18 persona që kanë humbë jetën. Kurse, numri i...

Pamje të randa nga tërmeti në Turqi, 22 të vdekun (foto)

Mbramë Turqia asht goditë nga nji tërmet me magnitudë 6.8 ballë i shkallës rihter. Nga ky tërmet deri tash raportohet se 22 persona kanë humbë...

Grenell në Beograd e zbuloi marrëveshjen e msheftë që arriti me Thaçin, Kurtin e...

Richard Grenell, i dërguemi special i presidentit amerikan, Donald Trump, për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, ka publikue para gazetarëve dhe popullit serb marrëveshjen...