Tema: femna

Kaq zgjat seksi me nji mashkull te “paprekun” – Tregon nji...

Punonëtorja e seksit, Sarah Greenmore, ka folë për atë që ndodh mbrenda dyerve të nji shtëpie publike. Sarah asht nga Nevada, SHBA, dhe tue...

Femnat e andrrojnë këtë gja në seks (kujdes, foto +18)

Femnat betohen në këtë ndjenjë të papërshkrueshme gjatë seksit, ndërsa secili mashkull kishte me dashtë me përjetue këtë! Orgazma femnore asht nji temë që vazhdimisht...

15 aplikacionet që çdo femën duhet me i pasë të instalueme...

1.Slack 2.Mailtracker 3.Forest 4.ETA 5.Acorn 6.SWYPE 7.Evernote 8.Coach.Me 9.Cloudmagic Email 10.Neko Atsume 11.Todoist 12.Instagram 13.Any.Do 14.AWS   15.Keeper

Kjo femën ka me qenë pjesë e referëve në derbin Tirana-Partizani...

Derbi mes Tiranës dhe Partizanit asht jo vetëm sfida ma e zjarrtë e kampionatit të Shqipnisë, por dhe sfida që mbart ma së shumti...

A ndikon vibratori në prishjen e nji marrëdhanie seksuale?! (kujdes, foto...

Jam 28 vjeçe dhe mendoj se mundem me qenë e mvarun nga vibratori im. Ofron lumtuni 10 ose 11 herë në nji orë të...

Me kend preferojnë femnat me ba seks ma shumë? A e...

Femnat preferojnë ma shumë marrëdhaniet seksuale me ish të dashtunin e tyne! Simbas nji studimi të kryem në Britaninë e Madhe, kohët e fundit nga...

Kështu e zgjatni seksin për gjysë ore ma shumë (kujdes, foto...

Kjo asht nji recetë shumë e thjeshtë dhe praktike që mundet me u përdore si nga femnat, po ashtu edhe mashkut, me qëllim që...

Humbni kilet e tepërta…tue masturbue!

Kjo femën shumë e bukur peshonte 90 kilogramë, ndërkohë që tash ajo asht 54 kilogramë (pesha ideale). Besoni apo jo, dieta e saj asht...

Doni seks si për herë të parë? Provoini sonte këto 3...

Përpara se t’i dorëzoheni nji gjumi të rehatshëm mos pritono me i performue 3 pozicionet që kemi mendue për ju. Sfidojeni veten (nëse nuk i keni...

Pse organi riprodhues i femnës asht krijue me përsosmëni!

Trakti riprodhues i femnës asht formue me mjeshtni me pastrue spermën e dobët. Në këtë përfundim kanë arritë shkencëtarët në Universitetin Cornell të New Yorkut,...