Tema: femnat

Kjo asht madhësia ideale e penisit, simbas femnave (kujdes, foto +18)

Egziston nji madhësi ideale e penisit për gratë, mbas të cilës janë të obsesionueme. Simbas nji raporti të vitit 2015 nga Universiteti i Californisë dhe...

Orgazma? Jo vetëm femnat, por edhe mashkujt “aktrojnë” në krevet (kujdes,...

A ju ka ndodhë me aktrue orgazmën najherë? Nëse u përgjigjët me “po”, atëherë nuk jeni të vetmit. Nji anketim i fundit ka zbulue...

Kush e ka fajin që po bajmë seks ma pak se...

Seksi asht gjithmonë e ma pak i pranishëm te qeniet njerëzore, sidomos vitet e fundit. Simbas nji studimi të publikuem në revistën “Archives of...

Ohh jo! Të gjitha femnat që bajnë këtë veprim gjatë seksit,...

Krejt femnat që rrejnë për orgazmën, tradhtojnë! Pra, nëse nuk i përket kësaj kategorie mundesh me marrë frymë lirisht! Simbas nji studimi të publikem nga...

Trendi ma i ri i bikinit, që po “kall” mashkujt (foto...

Yjet e rrjetit social Instagram kanë lanë ndjekësit pa fjalë me llojin ma të ri bikinive. Nicki Andrea dhe Sofia Jamora të dyja kanë shkëlqye...

Jennifer Lopez, këshillë femnave: Mashkujt nën këtë moshë, janë vërtetë kot...

Cila çikë nuk do të dëshironte me marrë këshilla nga Jennifer Lopez? Kangëtarja 49-vjeçare foli lidhun me eksperiencat e saj me mashkujt, në programin e...

Video e pazakontë, gratë me bikini rrehen në mes të rrugës...

Nji ngjarje e pazakontë asht filmue nga kalimtarët në nji rrugë në Miami. Pamjet tregojnë disa gra, të veshuna me bikini, të cilat nxihen keq...

Të pabesueshme: Cilat janë fantazitë seksuale të mashkujve dhe femnave (kujdes,...

Mund t’ju duket pak e çuditshme, por shumë njerëz kanë lista me gjanat seksi që do të dëshironin me i provue para se me...

Femnat me mesazhe të qarta: Qe çka duem n’krevet (kujdes, foto...

Çka duhemi me pasë parasysh për nji seks më të mirë e ma të nxetë për vitin 2017. Këto janë disa këshilla nga çika...

Ruset e bukura, shpijune të rrezikshme në Kosovë (dokument)

Shërbimet e mshefta në radhët e tyne kanë shumë femna. Përveç punës për interes nacional, ato duhen me qenë të shkathëta dhe të mençuna. Mirëpo,...