Tema: festivali

Sexy

Festivali ma i madh i ikonave të porno’s, kqyreni çka bahet...

Mija njerëz ishin mbledhë para do vjete në Las Vegas për me marrë pjesë në Ekspozitën ma të madhe të Industrisë Porno. Për të gjashtin...

Mbrenda festivalit ma të madh të filmave për të rritun, aktoret...

Në botë organizohen festivale për festa nga mA të ndryshmet, por a kishit ndigjue për festivalin e filmave për të rritun? Yjet e filmave porno,...

S’ban pa i pa keto foto nga treni “Elvis Express”!

Artistat qe e kane adhurue e madhnue rockerin legjendar Elvis Presley, me nji tren special qe e quejten "Elvis Express", jane tubue ne kryeqytetin...

Festivali 4 ditor – 5 mijë euro me ba seks sa...

Festivali 4-ditor i 'seksit' i cili ka me u zhvillue nesër në nji ishull të paidentifikuem, me njerëz të etun për seks që paguejnë rreth...

Lajmin e jep ministri, kafe e çaja falas në Prishtinë

Në Sheshin 'Zahir Pajaziti', mundeni me pi kafe ose çaj pa pare. Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka me anë të nji shkrimi në llogarinë...

Festivali i seksit: Qinda-mija njerëz nuk përmbahen n’udhë (foto +18)

Nuk dihet se çfarë drejtimi po merr kjo botë, por këto foto kanë me ju ba që të mendoheni seriozisht. Ma shumë se 250 mijë...

Të vjetra por super të shtrejta, ikonat e rrugëve në festivalin...

Festivali i kerreve 'Frankenmuth' vazhdon me u rritë dhe me impresionue shumë njerëz, teksa nxjerr në publik tipet e kerreve 'midwest'. Më shumë se 2500...

Hapet Festivali “Prishtina Lexon”

Komuna e Prishtinës së bashku me 10 organizata joqeveritare organizojnë festivalin e leximit “Prishtina Lexon”, festival ky që synon ngritjen e vetëdijes për randësinë...

Me tutë prej terrorizmit, nis festivali i birrës në Munih (foto)

Asht festivali i 184 i birrës me radhë, dhe ma i madhi në botë, i njohun si ‘October Fest’, që mbahet tash e disa...

Ky festival po kthehet në nji garë se kush po e...

Festivali i Venecias duhej t'ishte nji garë e kinemasë. Por tapeti i kuq po kthehet në nji garë se kush ekspozon ma shumë se ç’duhet. Yjet...