Etiketim: flamuri

Te Fundit

Klipi i nxehtë i Alban Ramosaj me dashnoren modele (video+foto)

Alban Ramosaj dhe e dashtuna e tij modele, Kleoniki Delijorgji, kanë sjellë bashkëpunimin e tyne të parë. Dyshja e paralajmëroi këtë kangë tue publikue foto...

Haziri i kërkon Kurtit me marrë ‘vendimin e vështirë’ (foto)

Nënkryetari i LDK’s, Lutfi Haziri, ka kërkue nga Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, me heqë taksën dhe që vlerësimet për reciprocitetin me shkue paralelisht. Ai...

Nji tjetër i ftuem nga Specialja, qe kush asht

Ish-luftari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Nuhi Krasniqi, asht i ftuemi i radhës i Gjykatës Speciale. Lajmin e ka ba me dije kryetari i Organizatës...