Etiketim: floket

Te Fundit

Kurti i shkoi Mustafës në ranch’in që ia sulmuen dikur (video+foto)

“Isa Ranch, shiti pronat tua, JO KOSOVËN”!. Me këtë parullë, Lëvizja Vetëvendosje kishte protestue afër shtëpisë së kryeministrit të atëhershëm, Isa Mustafa, në katundin...

A çuen edhe këto kushte në dorëzimin e Isa Mustafës para Albin Kurtit?

Mbramë u mbajt takimi i radhës mes Albin Kurtit dhe Isa Mustafës, në ranchi'n e këtij të fundit, të cilin palët u munduen me...

Qe sa ka zgjatë takimi i mbramshëm i VV’s dhe LDK’s, ku u diskutue...

Edhe pse deri më tash asnjana palë nuk kanë folë për takimin e mbramshëm të msheftë ndërmjet LDK's dhe Vetëvendosjes në shtëpinë e Isa...