Tema: Flora Brovina

Veseli del n’konferencë: Brovina bani gabim të madh (video)

Kryetari i Kuvendit, Kadri Veseli, në nji konferencë për media ka folë për iniciativën e tij për krijimin e Tribunalit Ndërkombëtar dhe për skandalin...

Kush qendron mbrapa fotografisë së rreme, Prokuroria flet për intervistimin e...

Prokuroria Speciale e Kosovës ka mbajtë nji konferencë për media lidhun me intervistimin e Flora Brovinës për fotografinë e postueme gjatë ditës së djeshme. Prokurorja...

Nëse Brovina jep dorëheqje, kjo deputete nga kjo parti ia nxen...

Skandali i fundit i deputetes së PDK’s, Flora Brovina, me fotografinë e ‘dhunimit’, mundet me i kushtue asaj me humbje të ulses së deputetes. Kur...

Reagon Mevlyde Saraçi, tregon a ja ka dhanë foton Flora Brovinës

Përfaqësuesja e Grupit të Shoqërisë Civile, Mevlyde Saraçi, e cila u akuzue nga deputetja e PDK Flora Brovina që ia kishte dorëzue fotografinë për...

A ka me dhanë dorëheqje Flora Brovina nga posti i deputetes?...

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK’s, Flora Brovina, mbas intervistimit nga ana e policisë, tue folë para mediave, ka pranue se...

Brovina kallxon kush ja dha zarfin me foto, befason me këtë...

Deptutetja e PDK’s, Flora Brovina, ka thanë se fotografinë që e ka publikue dje në Kuvendin e Kosovës, ia ka dhanë nji kolege e...

Brovina për herë të parë e pranon këtë gja lidhun me...

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK’s, Flora Brovina, mbas intervistimit nga ana e policisë, tue folë para mediave, ka pranue se...

Brovina: Veseli nuk e dinte për fotografinë, saktësinë e saj e...

Deputetja e PDK's, Flora Brovina, ka folë para gazetarëve mbas intervistimit nga Policia dhe Prokuroria Speciale e Kosovës. Deputetja e PDK's, Flora Brovina, ka thanë...

Përfundon intervistimi tre orësh i Flora Brovinës

Mbas tre orë intervistim, deputetja e PDK's, Flora Brovina, ka dalë nga objekti i Prokurorisë Speciale. Për media nuk e ka folë asnji fjalë, derisa...