Tema: fusha

Kjo asht fusha e re e ekipit të Llapit

Ekipi futbollistik nga Podujeva, FC Llapi, ka rregullue fushën e re të futbollit ku ka m'i zhvillue ndeshjet tash e tutje. Për këtë fushë asht shprehë mjaft...
video

Video: Miss Bumbum befason lojtarët, kqyreni çka ban ajo në fushë

Kandidatja për Miss Bumbum, Danny Morais nuk ka durue dhe asht futë në fushë në ndeshjen ndërmjet Gremios dhe Palmeiras. Ajo fillimisht asht ndalë nga...

Kosova në pregaditjet e fundit para ndeshjes me Ishujt Faroe, qe...

Tashma stafi i Kombëtares së Kosovës së bashku me lojtarët kanë arritë në stadium. Kosova ka me u përballë me Ishujt Faroe në Frankfurt, në...
qenii

Qeni qe bani historinë, qe pse!

Ky qen ka ba historinë e vet, sepse me gjase asht merzit në tribuna dhe asht futë në fushën e lojës ku po zhvillohej...