Tema: fustani

Me nji fustan tejet të ngushtë, Megan Barton tranon fansat (foto)

Megan Barton ka marrë pjesë së fundmi në nji organizim me nji fustan të kuqerremtë që ia nxirrte format e saj bombastike. Aktorja 24-vjeçare, e...

Jennifer Lopez rikthen fustanin që e bani të famshme (foto/video)

Veshja ma ikonike e Jennifer Lopez ishte vitin në 2000. Edhe pse kanë kalue thuejse 2 dekada, askush nuk e ka harrue veshjen e...

Kur seksbombën e “tradhton” era, ia ekspozon “zogun” (kujdes, foto +18)

Courtney Stodden, nji seksbombë amerikane, u ba hit i vërtetë me nji paraqitje provokuese. Ajo vendosi me u vesh si Marilyn Monroe, dhe gjithashtu vendosi...

Kylie Jenner shfaq të mbrendshmet në fustanin e shkurtë (foto)

Kylie Jenner, femna ma e pasun në botë ka publikue nji imazh me nji fustan të shkurtë, së cilës iu duken edhe të mbrendshmet.

Kim Kardashian për pak me u ba hor me këtë fustan...

Kim Kardashian ka rrezikue shumë me paraqitjen e fundit. Kim Kardashian ka nda me ndjekësit nji fotografi të re në Instagram, në të cilën shfaqet...

Fustani tradhton modelen, pjesët intime i dalin komplet “n’fushë” (kujdes, foto...

Modelja Shanina Shaik asht ba kryefjala e mediave për shkak të fustanit që ajo mbante veshun gjatë nji feste të organizueme nga Vanity Fair. Ajo...

Shihni çka ndodhë kur fustani e ‘tradhëton’ Kim Kardashian (foto +18)

Kim Kardashian dhe Kanye West ishin ndër mysafirët e nderit në natën e hapjes së ‘The Cher Show’ në Broadway të Hanën. Dhe, pa dyshim...

Kur rikthehet Demi në skenë, ja çet pikën, mos e huqni...

Ajo filloi me i ngjitë shkallët e famës fale linjave të saj trupore, për me arritë pastaj majat kur u lidh me reperin e...

Seksbombên e “tradhton” era, “zogu i del n’hava” (kujdes, foto +18)

Courtney Stodden, nji seksbombë amerikane, u ba hit i vërtetë me nji lansim të ri provokues. Ajo për Natën e Shtrigave vendosi me u vesh...

Rita Ora i befason krejt me fustanin si fanella e PSG’s...

Rita Ora asht e njoftun për stilin e veçantë të veshjes. Kangëtarja me origjinë shqiptare ka qenë e ftueme speciale në “BBC Radio One”. Ajo teksa...