Etiketim: gazmend deva

E Fundit

Boris Johnson: Brexit tash asht i pandalshëm

Kryeministri britanik, Boris Johnson, tha se Brexit tash ishte “i pandalshëm” tue folë gjatë turneut të tij në zemrën e klasës punëtore të Anglisë...

Qe kush janë dy preferencat e Kurtit për president?

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, njiherit kandidati për kryeministër, Albin Kurti, ka dy preferenca për president të shtetit. Indeksonline mëson se lideri i kësaj partie ka...

Rusë dhe japonezë pregaditin robotin me çue në Hanë

Kompania ruse, Android Technology, dhe ajo japoneze, GITAI, po planifikojnë me krijue nji robot që ka me funksionue në sipërfaqen e Hanës, tha shefi...