Etiketim: greket

Te Fundit

Shkon në 18 numri i viktimave nga tërmeti në Turqi

Bilanci i viktimave nga tërmeti në Turqi asht randue edhe ma shumë. Raportohet se deri tash janë 18 persona që kanë humbë jetën. Kurse, numri i...

Luana Vjollca me poza provokative nga kreveti (foto)

Luana Vjollca ka nda me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat vuni në pah format trupore.

Qe sa ka zgjatë takimi i mbramshëm i VV’s dhe LDK’s, ku u diskutue...

Edhe pse deri më tash asnjana palë nuk kanë folë për takimin e mbramshëm të msheftë ndërmjet LDK's dhe Vetëvendosjes në shtëpinë e Isa...