Etiketim: Greqia

Te Fundit

Luana Vjollca me poza provokative nga kreveti (foto)

Luana Vjollca ka nda me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat vuni në pah format trupore.

Gjykata Speciale e çon edhe nji ftesë

Emrush Xhemajli ka njoftue se me 24 Kallnor 2020, ka marrë ftesë me shkrim nga Zyra e Prokurorit të Specializuem me shkue në Hagë...

Grenell në Beograd e zbuloi marrëveshjen e msheftë që arriti me Thaçin, Kurtin e...

Richard Grenell, i dërguemi special i presidentit amerikan, Donald Trump, për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, ka publikue para gazetarëve dhe popullit serb marrëveshjen...