Tema: grueja

“I kishin mbetë edhe 45 minuta jetë”, qysh grueja ia pshtoi...

Kapiteni i “Cardiff City”, Sean Morrison, nuk kishte me qenë tue jetue nëse nuk do të kishte qenë për gruen e tij, Stacey. Mbrojtësi vuente...

Grueja lind foshnjen me ngjyrë, fajin ja len burrit: Ke pi...

Histori nga ato që rrallë herë të bjen rasti me i ndigjue asht kjo e nji 24-vjeçare, e cila në Spitalin Universitar të Valencia's...

Grueja ban seks me nji mashkull kukull: Ishte i çuditshëm, mu...

Kohnat ndryshojnë dhe ekspertët parashikojnë se mbrenda nji dekade, seksi me robotët ka me qenë nji dukuni e përhapun. Nji grue ka zbulue me detaje...

Kur ta kqyrni videon e kësaj seksbombe, mos e mbani gruen...

Lindsey Pelas konsiderohet biondja ma seksi e Instagram’it. Se e meriton këtë titull, ajo e ka dëshmue përsëri, me paraqitjen e saj ma të fundit...
Alena Politukha

Grues shumë seksi të politikanit të njoftun i ndodh surpriza, qe...

Në 2015 u ba e famshme përmes rrjeteve sociale dhe bujës që shkaktoi arsyeja se pse e la ish-bashkëshorti i saj, nji politikan i...

Grueja preket nga nji smundje e rrallë, nuk ndigjon burrat kur...

Nji grue në Kinë asht tue çuditë botën mbasi ka nji lloj smundje të rrallë ndigjimi që e ban atë të paaftë me i...

Gjendet trupi pajetë i nji femne në dalje të Prishtinës

Mbramë mbas mesnatës asht gjetë nji trup i pajetë i nji grueje te ura që lidh Prishtinën dhe Obliqin. Burime të Indeksonline bajnë të ditun...

Epoka e re në Gjermani: Kush asht grueja që zavendëson Merkelin...

Dje 1001 delegatët e Bashkimit Kristian Demokrat (CDU) kanë zgjedh përmes nji votimi të msheftë, Sekretaren e përgjithshme, Annegret Kramp-Karrenbauer, si drejtuesen e re...

Mos e huq: Çka ban grueja kur burri shkon në punë...

Video që keni me pa ma poshtë asht me të vërtetë epike. A e dini se çka ban nji grue kur burri i saj shkon...

E randë në Berat, burrë e grue gjenden të vdekun në...

Nji ngjarje e randë ka trondit Beratin, ku nji çift i moshuem janë gjuejt nga kati i gjashtë i nji ndërtese, tue gjet vdekjen...