Etiketim: grueski

Te Fundit

“Countdown”: VV ka 15 ditë kohë me formue Qeverinë

Albin Kurti ma herët konfirmoi se do të dorëzojnë propozimin për mandatar te presidenti i vendit, Hashim Thaçi, pa nji marrëveshje me LDK’n. E më...

Vetëvendosje thirrje LDK’s: Qe veç edhe sa kemi kohë

Lëvizja Vetëvendosje, përkatësisht anëtari i Kryesisë së saj, Abër Zaimi, i ka ba thirrje Lidhjes Demokratike të Kosovës që sa ma parë me u...

Gaxherri: VV mandatoi Kurtin pa u konsultue me LDK’n, ndoshta kanë gjetë naj partner...

Deputetja e LDK's, Besa Gaxherri, në nji prononcim për Periskopin thotë se LVV ka veprue pa u konsultue me LDK'n dhe këtu lind dyshimi...