Tema: Guardiola

Video po e then rrjetin: Kqyreni veprimin e Sarrit në fund...

Maurizio Sarri nuk ka munjt me përbi turpnimin që Manchester City ia bani Chelea't në “Etihad”, tue e mposhtë me rezultatin e thellë 6-0. Në...

“Bomba” nga Buenos Aires, Argjentina 12 milionë euro në vit për...

Mbas zhgënjimit të madh të “Rusi 2018”, që i faturohet veçanërisht trajnerit Jorge Sampaoli, te Argjentina kërkojnë të kthehen në shina me nji emën...

Befason Guardiola: Këto 3 ekipe i shoh gjithmonë në TV

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, shprehet se nuk sheh shumë ekipe në televizor dhe se i përzgjedh ekipet që në kohën e lirë...

Tronditet Pep Guardiola, familja në terror mbas shpërthimit terrorist në Manchester

Nji atentat terrorist ka goditë Manchesterin dhe ka tronditë anembanë botën, sepse në nji koncert të kangëtares Ariana Grande ka shpërthye nji bombë që...

Italianët, ‘tmerr’ i Guardiola’s

Manchester City humbi dje nga Leicester City me rezultat 4-2. Kjo ishte humbja e tretë këtë sezon për ekipin e Pep Guardiolas, dhe e dyta nga...
video

Kqyreni qysh e injoron Guardiola – Fabregasin (video)

Momenti kur Guardiola nuk i dha dorën mesfushorit të Chelsea, Cesc Frabegas asht ba lajm në mediat angleze. Mbas nji hulumtimi asht zbulue dhe arsyeja pse trajneri...

Guardiola e tepron me deklaratën mbas ndeshjes kundër Barcelonas

Pep Guardiola beson se ma mirë kanë luejt në Camp Nou kur ishin me 11 lojtarë se sa mbramë në pjesën e parë. Trajneri i Manchester...

Champions League, rezultatet. Manchester City ja kthen ‘hakun’ Barcelonas (foto, video)

Manchester City ka arrite me mposhte Barcelonen me rezultat 3-1, tue ja kthye 'hakun' me nji far forme, mbas asaj humbje dy jave ma...

Barcelona, ​​për m’i dhanë goditjen fatale Pep Guardiolës (foto)

Barcelona ka me kërkue fitoren e katërt të Martën në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve kundër Manchester City dhe praktikisht me sigurue kualifikimin...

Mbasi ta kqyrni këtë video, e kuptoni pse Guardiola e largoi...

Mbasi fitoi simpati të madhe te tifozët, të cilët menduen se Joe Hart u trajtue keq nga Pep Guardiola te Manchester City, tash doket...