Etiketim: hapja

Te Fundit

Presidenti i gatshëm me ndihmue Turqinë

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi ka shprehë solidaritet dhe gatishmëri që Kosova me dërgojë ndihmë të menjihershme operative në ndihmë për Turqinë, e cila...

Shkon në 18 numri i viktimave nga tërmeti në Turqi

Bilanci i viktimave nga tërmeti në Turqi asht randue edhe ma shumë. Raportohet se deri tash janë 18 persona që kanë humbë jetën. Kurse, numri i...