Etiketim: himni

Te Fundit

Berisha: Me dështu edhe si fitues, kjo i ndodh veç një megalomanie si kjo...

  Kimete Berisha   U bë Albini si Tahirsylaj, po sheh borë ku s'ka. Më keq se me dështu, është m'u bë qesharak. Sepse, kur për një kohë të...

MEGXIT: Princi Harry dhe Meghan Markle heqin dorë nga titujt mbretnor dhe fondet publike

Në deklaratën e t'Shtunes nga Pallati i Mbretnor Buckingham, u njoftue se çifti Meghan dhe Harry "nuk don me i përdorë ma" titujt mbretnor, nuk...