Etiketim: Holanda

Te Fundit

Vdesin dy te prekun me Covid-19 ne Kosove!

Ministria e Shëndetësisë ka njoftu se dy persona të prekun me Coronavirus kanë vdeke mengjesin e sotem. Ky asht njoftimi: Komunikatë për media Prishtinë, 6 prill 2020 Sot...

Çka kemi me ba kur të dalim nga shtëpitë?!

Nga Skënder Minxhozi Kjo është një krizë globale, pa bashkëpunim global. Kështu e përshkruante dje rrokopujën botërore që ka krijuar pandemia e koronavirusit Farid Zakaria,...

“Drita në fund të tunelit”, i bashkon Trump dhe Thaçin në Twitter (foto)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka komentue nji postim të presidentit të SHBA, Donald Trump. “Dritë në fund të tunelit”, ka shkrue presidenti Trump. Vetëm katër...