Etiketim: hoxhaj

Te Fundit

Presidenti paralajmëron Kurtin: Dokumentin e ki gati…

Hashim Thaçi ka thanë se e ka nënshkrue vendimin me ja dhanë mandatin Albin Kurtit. Ka thanë se posa të jetë gati, Shefi i...

A mundet LDK’ja me marrë mandatarin? Qe çka thotë presidenti Thaçi

Presidenti i Republikës, Hashim Thaçi ka komentuar stagminin e dy partive që po pretendojnë ta formojnë qeverinë e re. I pyetun nga Indeksonline se në...

Kopje e doktoraturës, tradhtitë bashkëshortore: Cilat ishin anët e errëta të Martin Luter King?...

“Mos i takoni kurrë herojtë tuej!”, thotë nji proverb i mençun amerikan. Dhe, ai mundet me qenë i shkruem lehtësisht nga nji avokat i...