Tema: icardi

Argjentina zyrtarizon listën e lojtarëve për Copa America, mungon ylli i...

Kombëtarja e Argjentinës ka publikue listën me lojtarët e ftuem për Copa America. Lojtarë si Lionel Messi, Angel Di Maria, Paulo Dybala, janë në mesin...

Wanda Nara tregon a e don Icardi Juventus’in

Grueja dhe përfaqësuesja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka mohue të gjitha spekulimet që e lidhin burrin e saj me nji kalim te Juventusi. Gazzetta...

Rrëfimi i tronditës i transseksualit: Kam krye marrëdhanie me Icardin, qe...

Sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, mbetet protagonist si mbrenda dhe jashtë fushës. Këtë herë për me i trazue ujnat, asht transseksuali Guendalina Rodriguez, i cili...

Tranohet Wanda Nara, hyp cullak mbi Icardin. ‘Çmendet’ Instagrami (foto)

Wanda Nara “godet” sërish, këtë herë jo me deklaratat e saj thumbuese, por me pozat e nxehta përpara aparatit fotografik. Në rrjetin social “Instagram”, partnerja...

Dalin në shitje fanellat e Icardit te Juventus

Transferimi Mauro Icardit te Juventus asht diçka që shumë lehtë mundet me ndodhë. Sulmuesi ka nji muej që ka prishë raportet me Interin, tue mos...

Problemi Icardi, kqyreni çka ka ba Interi (foto)

Kriza mes Interit dhe Mauro Icardit ka marrë nji goditje "knock-out". Bahet fjalë për nji promo të shoqnisë akcionere te zikaltërit, Suning Group, me...

Dalin analizat, kështu Icardi mashtroi Interin!!!

Mauro Icardi i asht nënshtrue testeve mjekësore ditën e sotme me pa gjendjen e tij fizike. Këto teste e kanë nxjerrë rrenc argjentinasin, i cili...

Icardi-Juventus? Ky asht lajmi ma i ri

“Nuk kemi me shitë kurrë Mauro Icardi te Juventus”: deklarata asht e presidentit të Inter'it, Steven Zhang, në përfundim të asamblesë së ortakëve të...

Inter-Icardi, këtë lajm nuk e ka pritë askush (foto)

Mauro Icardi nuk asht ma kapiten i Interit. Ekipi nga Milano ka zyrtarizue ndryshimin e kapitenit me nji postim në Twitter. “Ekipi njofton se kapiten i...

Lajme jo të mira Icardi-Inter, grueja e yllit argjentinas i “prish”...

Mauro Icardi vazhdon me qenë në qendër të vëmendjes te Interi. Ylli argjentinas nuk ka pranue me vazhdue ende kontratën me “zikaltërit”, e cila...