Etiketim: index kosova

Te Fundit

Grenell dhe Kosnett i shkojnë në zyre Kurtit…

I dërguemi i posaçëm i presidentit amerikan për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell, ka arritë në selinë e Lëvizjes Vetëvendosje. Aty ai ka me u takue...

Çka po kërkon Albin Kurti në gjykatë? (foto)

I nominuemi për kryeministër të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Albin Kurti, asht pa në mëngjesin e sotëm në njanën nga Gjykatat te Pallati i...

Faton Abdullahu: VV dhe LDK nuk e meritojnë ndihmën e SHBA

Analisti politik, Faton Abdullahu, ka thanë se LDK e VV nuk meritojnë ndihmën e SHBA. Statusi i plotë i tij: LV dhe LDK nuk e meritojnë...