Etiketim: inter

Te Fundit

Përleshje para Kuvendit të Kosovës në mes të Policisë dhe protestuesve

Forcat e Policisë së Kosovës janë duke u përballur me disa qytetarë para ndërtesës së Kuvendit të cilët janë duke tentuar që të futen...

19 raste të reja me Coronavirus në Kosovë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se 19 persona janë konfirmuar me COVID-19, ndërkaq 24 të tjerë janë shëruarKjo është bërë...

Thaçi i kërkon Kurtit ta bëjë këtë gjë menjëherë

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka mbajtur një konferencë për media pas votimit të qeverisë Hoti në Kuvendin e Kosovës.Thaçi ka uruar deputetët, kryeministrin...