Tema: inter

Zyrtare: Conte në Inter, kqyreni me çfarë klipi prezentohet (video)

Antonio Conte asht zyrtarisht trajner i Interit. Njoftimi u ba nga ekipi zikaltër në sajtin e zyrtar në orët e para të kësaj të Premte. https://twitter.com/Inter/status/1134353823231762432?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1134353823231762432&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.supersport.al%2Fzyrtare-antonio-conte-emerohet-trajner-i-interit%2F

Wanda Nara tregon a e don Icardi Juventus’in

Grueja dhe përfaqësuesja e Mauro Icardit, Wanda Nara, ka mohue të gjitha spekulimet që e lidhin burrin e saj me nji kalim te Juventusi. Gazzetta...

E bujshme: Inter “nxjerr” në shitje fanellën e yllit të Juventusit...

Derisa priten të reja rreth të ardhmes së Mauro Icardit, te Interi kanë nisë të lëvizin me gjetë pasuesin e tij. Simbas mediave italiane, zikaltërit...

Mourinho në bisedime me dy ekipet e mëdhaja italiane

Dy ekipet e mëdhaja italiane, Inter e Roma, kanë fillue bisedimet me trajnerin portugez, Jose Mourinho. Rikthimi i portugezit te Neruazurët me të cilët fitoi...

Dalin në shitje fanellat e Icardit te Juventus

Transferimi Mauro Icardit te Juventus asht diçka që shumë lehtë mundet me ndodhë. Sulmuesi ka nji muej që ka prishë raportet me Interin, tue mos...

Problemi Icardi, kqyreni çka ka ba Interi (foto)

Kriza mes Interit dhe Mauro Icardit ka marrë nji goditje "knock-out". Bahet fjalë për nji promo të shoqnisë akcionere te zikaltërit, Suning Group, me...

Dalin analizat, kështu Icardi mashtroi Interin!!!

Mauro Icardi i asht nënshtrue testeve mjekësore ditën e sotme me pa gjendjen e tij fizike. Këto teste e kanë nxjerrë rrenc argjentinasin, i cili...

Icardi-Juventus? Ky asht lajmi ma i ri

“Nuk kemi me shitë kurrë Mauro Icardi te Juventus”: deklarata asht e presidentit të Inter'it, Steven Zhang, në përfundim të asamblesë së ortakëve të...

Inter-Icardi, këtë lajm nuk e ka pritë askush (foto)

Mauro Icardi nuk asht ma kapiten i Interit. Ekipi nga Milano ka zyrtarizue ndryshimin e kapitenit me nji postim në Twitter. “Ekipi njofton se kapiten i...

Rakitic don me u transferue te ekipi i madh italian

Ivan Raktic te Interi nuk asht thjeshtë ma nji hipotezë. Edhe pse mesfushori kroat ka deklarue publikisht se dëshiron me rinovue kontratën aktuale me...