Etiketim: inter

Te Fundit

Qe kush e ka fajin per skandalin diplomatik me Jamaica

Zadhanësi i PDK, Avni Bytyçi, në konferencë për media, tha se pamvarësisht kush e ka publikue lajmin i pari, Ministria e Puneve te Jashtme...

PDK: Kurti nuk ka plan qeverisës! Veprimet ndaj administrates jane te paligjshme

Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Shaqir Totaj dhe Zadhanësi i PDK Avni Bytyçi, ne konferencën për media kane kritikue ashpër kryeministrin Albin Kurti,...

Ambasada Amerikane i jep krah futballerit Ilija Ivic: Bravo! Politika nuk ka vend n’sport

Ambasada Amerikane në Kosovë reagon per rastin e futbollistit serb Ilija Ivic, 17-vjeç, nga Graçanica, i cili ka tri vjet qe asht pjesë e...