Etiketim: Itali

Te Fundit

Arben Ahmeti asht pronar i ri i Televizionit Rrokum dhe portalit Rrokum.TV

Gazetari Arben Ahmeti, asht pronari i ri i televizionit Rrokum TV.Lajmin e ka ba të ditun ish pronari i këtij televizioni, Migjen Kelmendi, përmes...

Rusia gjen kurën ndaj Covid-19

Nji medikament antigripal i modifikuem nga shkencëtarët rusë pretendohet se lufton Covid'in. 65 përqind e pacientëve të trajtuem në provat klinike janë shërue krejtësisht...

Njoftim për bashkatdhetarët në diasporë që marrin rrugën drejt Kosovës

Të Diellen qeveria shfuqizoi vendimin për mbylljen e kufijve, tashma janë hapë të gjitha pikat kufitare në Kosovë.Ata që vijnë nga jashtë dhe nuk...