Etiketim: Izrael

Te Fundit

Itali, numri i viktimave nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Italia ka hy në ditën e 101 që nga nisja e pandemisë Covid-19.Në 24 orët e fundit janë shënue 60 viktima dhe 178 raste...

Këta janë emnat e LDK’s në Qeverinë Hoti?

Simbas burimeve të Periskopit mbrenda LDK’s, zv/kryeministër nga ana e LDK’s pritet të jetë Driton Selmanaj, dhe ministra:Hykmete Bajrami-Ministre e Financave,Arban Abrashi-Ministër i Infrastrukturës,Agim...

Hapet kufini me Shqipninë, pamje nga Vërmica (video)

Sot zyrtarisht asht ba rihapja e pikës kufitare në Vërmicë.Ekipet e Policisë së Kosovës dhe ato të Doganës janë tue realizue në përpikni hapjen...