Tema: kanga

Cardi B deshet komplet cullak me promovue kangën e re (foto...

Cardi B ka publikue nji foto ku shfaqet krejtësisht e deshun për me promovue kangën e saj të re Press. Reperja 26-vjeçare u sigurue që...

Bebe Rexha publikon kangën me bendin The Chainsmokers (video)

Bebe Rexha dhe Chainsmokers sapo kanë publikue kangën ‘Call you mine’. Ajo ka bashkue forcat me grupin e famshëm amerikan me sjell këngën e saj...

Kqyrne Dacic’in kur e kap sevdaja….ja nis edhe me thy! (video)

Ivica Dacic ja shkrep kanges! Shefi i diplomacise serbe kesaj here ka knue ne Paralia, Greqi, me rastin e hapjes se zyres "Jedinstvena Srbija"...

Potpuria e 2019’it: Tri perlat e Ramush Haradinajt (video)

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, tashma dihet që ia merr kangës shumë shpesh sa që disa menxi nuk presin se kur po e kap...

Ramushi ia thotë kangës prapë: Këtë herë qe cilën kangë e...

Kryeministri i Kosovës që njihet për thjeshtëtinë e tij, kësaj radhe ka dëfrye Arbneshët e Italisë që po qëndrojnë për vizitë në Kosovë. Pa pikë...

Rita Ora: Nji kangë në gjuhën shqipe kishte me qenë e...

Rita Ora ka ba nji intervistë për gazetën zvicrane 20minuten. Kangëtarja ka mbajtë nji koncert në Zurich si pjesë e turneut të saj ‘Phoenix’. Në...

Veseli i ndigjon fëmitë derisa i knojnë Ushtrisë së Kosovës (video)

"Një mëngjes i këndshëm me fëmijët e Kopshtit "Bardha" në Prishtinë. Dëgjoni sa ëmbël i këndojnë Ushtrisë së Kosovës", ka shkrue kryetari i Kuvendit,...

Politikani austriak jep dorëheqje shkaku i nji kange

Politikani austriak, Christian Schlicher, i Partisë së Lirisë ka dhanë dorëheqjen sot nën presionin e publikut mbasi kanga e tij antimigrim provokoi reagime të...

Ngoni tosken tuj i knue Erion Velise (video)

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ju ka bashkue ditën e sotme qytetarëve në “Krraba n’fest”, ku nuk mungoi muzika, argëtimi, dhe promovimi i traditës. Por...

Rita Ora sjell pamje ekskluzive nga mbrapaskenat e xhirimeve të kangë...

Kangëtarja kosovare me famë botnore, Rita Ora, dje ka publikue projektin e ri “R.I.P”, në duet me Sofia Reyes dhe Anitta. Ndërkaq sot, për të...