Etiketim: kanga

E Fundit

Hashim Thaçi: Remzi Hoxha kishte videon e takimit Berisha-Milosevic-Gligorov, qe çka më tregoi gazetari...

Survejimi i Remzi Hoxhës, asht lidhun me nji takim të mundshëm mes presidentit shqiptar të kohës Sali Berisha, presidentit serb, Slobodan Milosevic, dhe atij...

120 ftesa nga Haga, përmenden arrestimet e para (video)

Prokuroria Speciale në Hagë ka shtue intenzitetin e punës. Vetëm gjatë ditës së sotme katër eprorë të dikurshëm të UÇK's banë publike ftesat që kanë...

Putin tregon çka i tha Erdogan për operacionin turk në Siri

Presidenti turk, Recep Tayyip Erdogan, i spjegoi sot homologut të tij rus, Vladimir Putin, qëllimet e operacionit ushtarak të Turqisë në Siri. “Erdogan më spjegoi...