Tema: kanga

Politikani austriak jep dorëheqje shkaku i nji kange

Politikani austriak, Christian Schlicher, i Partisë së Lirisë ka dhanë dorëheqjen sot nën presionin e publikut mbasi kanga e tij antimigrim provokoi reagime të...

Ngoni tosken tuj i knue Erion Velise (video)

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ju ka bashkue ditën e sotme qytetarëve në “Krraba n’fest”, ku nuk mungoi muzika, argëtimi, dhe promovimi i traditës. Por...

Rita Ora sjell pamje ekskluzive nga mbrapaskenat e xhirimeve të kangë...

Kangëtarja kosovare me famë botnore, Rita Ora, dje ka publikue projektin e ri “R.I.P”, në duet me Sofia Reyes dhe Anitta. Ndërkaq sot, për të...

Instrumentisti i kangës serbe që e ndigjonte terroristi nga Zelanda u...

Fizarmonicisti i kangës nacionaliste serbe, të cilën po e ndigjonte terroristi që kreu vrasjen e 49 myslimanëve në xhami në Zelandë të Re, ishte...

Nuset e Haradinajve i knojnë Adem Jasharit. Ndigjoni (video)

Përveç bukurisë natyrale nuset e Hardinajve njihen edhe për elegancën dhe sharmin që kanë. Sa herë që publikojnë fotografi në rrjetet sociale ato marrin komente...

‘Only Want You’, Rita Ora publikon kangën e shumëpritun nga fansat...

Kangëtarja kosovare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka publikue projektin e shumëpritun nga fansat. https://youtu.be/VL5m6jpTQMM

Mbas klipit me skena seksi, kangëtarja shqiptare nuk flet ma me...

Kangëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka publikue kangën e saj ma të fundit “Last Hurrah”, e cila asht e mbushun me...
Dua Lipa

Ma shumë se 9 milionë klikime për “Swan Song” të Dua...

Dua Lipa para nji jave solli projektin e ri muzikor “Swan Song”. E ky projekt i artistes 23 vjeçare u prit tejet mirë nga publiku...

Stop drogës nëpër kangë (video)

https://www.youtube.com/watch?v=a7gdNV7jbOk

Dua Lipa sjell pamjet e videoklipit të ri

Kanga me titullin “Swan Song”, e cila asht njikohësisht kolonë zanore e filmit me buxhet të naltë “Alita”, ka me u publikue 24 Kallnor. Klipi...