Etiketim: kim jong un

Te Fundit

De Ligt shuan çdo dilemë

Një vit me fanellën e Juventusit dhe dëshira për të vazhduar aventurën në Torino nuk mungon. Pas stërvitjeve në distancë me grupe të vogla...

Vajza e ish-deputetes shqiptare “godet” me pozat provokative (foto)

Ada ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve.Vajza e ish-deputetes, Albina Deda, Ada, njihet për pozat e saj provokative.Duket se ajo e ka pikë të dobët...

Qeveria e Kosovës heq masat e reciprocitetit ndaj Serbisë (dokument)

Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti në mbledhjen e dytë të qeverisë së tij ka hequr reciprocitetin ndaj serbisë.Ai këtë e ka bërë të ditur...