Tema: klan kosova

Thaçi ja ‘ftof’ Ramushit: Mos u nxej…kurgjo e madhe s’ka me...

Presidenti Hashim Thaçi, si gjithmone ne 'shtepine e vet' Klan Kosova, dhe me gazetarin-mik Baton Haxhiu, ka thanë se në Samitin e Berlinit ka...

Thaçi selam Haradinajt: A po e hek taksen, a po te...

Presidenti Hashim Thaçi, tashma gjithmone ne televizionin Klan Kosova kur ka diçka te randesishme me deklarue, me komoditet a thue se asht ne televizionin...
migjeni dhe ardiani per indeks kosova

Index Kosova pranon fajin! E mbyll web-faqen e vet. Por, kqyrni...

Kompania private e hulumtimeve dhe sondazheve Index Kosova, mbas akuzave qe ja ban drejtori i Televizionit Rrokum Migjen Kelmendi se, me sondazhet e veta...
migjeni dhe ardiani per indeks kosova

Rrokum Roll: Migjen Kelmendi dhe Ardian Lama akuzojne Index Kosova, Zero...

Drejtori i pergjithshem i Televizionit Rrokum, Migjen Kelmendi, dhe Drejtori administrativ Ardian Lama, shpalosin para shikuesve skemen abuzive te kompanise Index Kosova, te cilet...