Etiketim: Komisioni

Te Fundit

Presidenti i Amerikes: Urime per linjen ajrore! Edhe nji fitore!

Presidenti i SHBA, Donald Trump, ka përshëndete arritjen e marrëveshjes për kthimin e linjës së fluturimeve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Ai këtë marrëveshje e ka...

Presidenti njofton se për çka ka me folë në Davos

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, po merr pjesë në Forumin Botnor Ekonomik të Davosit. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka ba postimin e parë nga...

Policia e Kosovës arreston 23 persona

23 persona janë arrestue nga Policia e Kosovës në 24 orëshin e fundit. 15 prej tyne janë në mbajtje, kurse katër të tjerë në vuejte...