Etiketim: konferenca

Te Fundit

Hyseni: VV po ban fizkulturë, sepse po don zgjedhje

Anëtari i Kryesisë së Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Skender Hyseni, qëndrimet e “Vetëvendosjes” për bashkëqeverisje po i sheh si papjekuni politike që, siç...

Haxhiu: Marrëveshja nuk u finalizue, s’muj me dhanë garancë për ma tutje

Deputetja e VV's, Albulena Haxhiu, asht deklarue mbas takimit LDK-VV. "LDK po insiston ne propozimin e saj, marreveshja nuk asht finalizue, pra nuk ka marreveshje,...

Ambasadorët e QUINT’it shkojnë në takimin VV-LDK

Ambasadorët e shteteve të QUINT'it, Ambasadori i Gjermanisë në Kosovë, Christian Heldt si dhe ai i Britanisë së Madhe, Nicholas Abott si dhe shefja...