Tema: koreane

Zyrtarja koreane e fyen Pence, i jep këtë epitet!

Duket se mbas 'pranverës' mes SHBA've dhe Koresë së Veriut asht rikthy retorika e ashpër. Mbas lajmit se takkimi Trump-Kim Jong mundet me dështue, zyrtarët...