Tema: ktv

aleksandarlumeziii

Dështon përpjekja e Kompanisë “Koha” dhe Hasanit – E drejta në...

Prokuroria Themelore në Prishtinë, Departamenti i Krimeve të Randa, ka përfundue procesin e grumbullimit të gjitha informacioneve dhe fakteve të nevojshme që lidhen me...
migjeni dhe ardiani per indeks kosova

Index Kosova pranon fajin! E mbyll web-faqen e vet. Por, kqyrni...

Kompania private e hulumtimeve dhe sondazheve Index Kosova, mbas akuzave qe ja ban drejtori i Televizionit Rrokum Migjen Kelmendi se, me sondazhet e veta...
vlora dhe visar berisha

SKANDALOZE: Sondazhi i Index Kosova’s bani te mundun abuzimin me miliona...

Drejtori i pergjithshem i Televizionit Rrokum, Migjen Kelmendi, ka shpalose ne Rrokum Roll skemen abuzive te kompanise Index Kosova, te cilet ne bashkepunim me...
migjeni dhe ardiani per indeks kosova

Rrokum Roll: Migjen Kelmendi dhe Ardian Lama akuzojne Index Kosova, Zero...

Drejtori i pergjithshem i Televizionit Rrokum, Migjen Kelmendi, dhe Drejtori administrativ Ardian Lama, shpalosin para shikuesve skemen abuzive te kompanise Index Kosova, te cilet...
mentor-shala-684846_1472233606-4571427

Kur RTK “e Qeverise” akuzohet permes KTV “te Vetevendosjes”

Se situata me mediat dhe lirite e tyne ne Kosove ka degradue dhe asht perçudnue, asgja nuk deshmon ma mire se sa kur nji...