Etiketim: kufijte

Te Fundit

Ngjarje e randë në Rahovec: Vllau dyshohet se ka vra vllaun, mandej ia ka...

Nji ngjarje e randë ka ndodhë në Bërnjak të Rahovecit, ku personi me inicialet G.K., po dyshohet se ka vra vllaun dhe mandej ja...

Kurti e kritikon Kushtetutën në ditën e saj

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka thanë disa fjalë për Kushtetutën, në ditën e aktit ma të naltë juridik të shtetit të Kosovës. Shkrimi i...

Imri Ahmeti i reagon Vjosa Osmanit: Nuk ju lejojmë me ba këtë gja

Kryetari i Lipjanit dhe njani nga figurat kyçe të LDK’s, Imri Ahmeti, i ka reague Vjosa Osmanit tue i thanë se nuk lejojnë me...