Etiketim: kufijte

Te Fundit

Presidenti: Sa ma shpejt me u formue qeveria e re

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, iu ka ba thirrje të gjithë institucioneve dhe partive politike që me i zbatue vendimet e Gjykatës Kushtetuese. Derisa...

12 raste të reja me Coronavirus në Kosovë

Njoftimi:NËNTË TË SHËRUAR DHE DYMBËDHJETË RASTE ME COVID-19!Sot më 29 maj 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKSHPK me metodën RT-PCR, janë testuar...

Itali, ky asht numri i viktimave nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Italia ka regjistrue sot 87 viktima dhe 593 raste pozitive me Covid 19.Numri i përgjithshëm i viktimave ka shkue në 33,229, ndërsa numri total...