Etiketim: kunder korrupcionit

Te Fundit

Kimetja “godet” fort Albin Kurtin: Në daç pranoje…

Nga Kimete BerishaMesnatë dhe shi!U bë fati i Albin Kurtit si hiti i Veli Sahitit, ‘U ndamë në errësirë, atë natë kur binte shi’.Të...

Reagon Veseli: Kurti mashtrues, qe çka bani

Kryetari i PDK's, Kadri Veseli, ka reague ashpër për veprimet e fundit të Albin Kurti i cili ka nisë me marr vendime për reciprocitetin...

Këshilltari i Thaçit – UNDP’s: Shumica nuk përcaktohet nga sondazhet e njianshme, por në...

Sondazhi i fundit i pulsit publik, publikue nga UNDP ka ngjallë reagime të shumta, mbasi ky sondazh asht ba nga kompania UBO-Consulting.Artan Behrami, këshilltar...