Etiketim: kuvendi

Te Fundit

Kur Bryant bante mrekulli: 81 pikë realizoi kundër Toronto Raptors (video)

Kobe Bryant ka me mbetë i paharruem në botën e basketbollit. Kobe gjatë karrierën së tij ka thye shumë rekorde të jashtëzakonshme në ligën ma...

Takimi me Kurtin, qe çka paralajmëron Mustafa

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka paralajmërue se sot ka me u takue me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin. Derisa ka...

Përfundon takimi për hekurudhat midis Kosovës dhe Serbisë

Delegacionet e Kosovës dhe Serbisë u takuen të Hanën në Ambasadën e Shteteve të Bashkueme në Berlin me ambasadorin Richard Grenell, i dërguem i...