Etiketim: lavrov

Te Fundit

Trump asht futë në bunkerin e Shtëpisë së Bardhë gjatë protestave?

Simbas disa raportimeve, presidenti i Shteteve të Bashkueme, Donald Trump, asht vendosë në bunkerin nëntokësor të Shtëpisë së Bardhë të Premten në mbramje, kur...

Zyra e Kryeministrit në detyrë: Gjykata Kushtetuese bjen në kundërshtim me vetveten

Zyra e kryeministrit në detyrë të Kosovës ka reague ndaj aktvendimit të plotë të Gjykatës Kushtetuese për çashtjen e mandatarit të ri.Ata thonë se...

Itali, numri i viktimave nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Italia ka hy në ditën e 101 që nga nisja e pandemisë Covid-19.Në 24 orët e fundit janë shënue 60 viktima dhe 178 raste...