Etiketim: le pen

Te Fundit

Sqarim për publikun lidhun me shtyemjen e afatit të kësteve të kredive

Gjatë ditës së shtunë në shumë portale të vendit është publikuar lajmi me titull: “BQK-ja shtyn afatin e kësteve të kredive”.Me qëllim të informimit...

Qe kur pritet me u votue Qeveria e re

Qeveria e re do të votohet në fillim të kësaj jave, sapo të publikohet aktgjykimi i plotë i Gjykatës Kushtetuese, simbas të cilit, dekretimi...

Itali, numri i viktimave nga Covid-19 në 24 orët e fundit

Italia ka hy në ditën e 101 që nga nisja e pandemisë Covid-19.Në 24 orët e fundit janë shënue 60 viktima dhe 178 raste...