Etiketim: liberalizmi

Te Fundit

E thotë Haki Abazi: Veriu asht i ndamë – Ja len “fajin” dikujt tjetër!

“Veriu është i ndarë, sepse Thaçi e ka ndarë dhe e ka mbajtur të tillë për 20-vjet”, ka shkrue Abazi, në nji reagim në...

Kurti para 3 vjete: S’ka me pase ma anetare te bordeve me libreza te...

Në fushatës elektorale për zgjedhjet e vitit 2017, me 9 Qershor, lideri i Vetëvendosjes, sot kryeministër i shkarkuem, Albin Kurti, ne nji interviste tha...

Kqyreni qysh e sulmojne deputetin e LDK Selmanaj, banda virtuale e Vetevendosjes! (dokument)

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, ka reague ndaj aktivistave të Lëvizjes Vetëvendosje të cilët, simbas tij, po bajnë montazha kishe ka...