Etiketim: libri

Te Fundit

Agim Veliu i çon mesazh Vetëvendosjes

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Agim Veliu, ka folë për mundësinë e koalicionit me Lëvizjen Vetëvendosje. Ai ka thanë se ata i kanë ba...

5 super bishat që “çmendën” ndjekësit në Instagram: Fotot ma të nxehta (foto)

Demi Rose, Natale Lee, Anastasia Kvitko, Ana Cheri dhe Tiona Fernan. Çikat kanë dhezë rrjetin me fotot provokative dhe super të nxehta.

Shkencëtarët pranë zbulimit të madh lidhun me kancerin

Nji pjesë e zbulueme e sistemit tonë imunitar mundet me u shfrytëzue për me i trajtue të gjitha kanceret, thonë shkencëtarët. Ekipi i Universitetit Cardiff...