Etiketim: lindsay pelas

Te Fundit

Thaçi falënderon Trump’in

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka falënderue presidentin amerikan, Donald Trump. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka falënderue presidentin amerikan, Donald Trump, për lidershipin dhe...

Presidenti Thaçi sot ne Forumin Ekonomik Botnor n’Davos

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, merr pjesë në Forumin Ekonomik Botnor në Davos, Zvicër. Thaçi ka me kontribue në panelin “Dialogu Diplomatik për Ballkanin Perëndimor”...

Presidenti i Amerikes: Urime per linjen ajrore! Edhe nji fitore!

Presidenti i SHBA, Donald Trump, ka përshëndete arritjen e marrëveshjes për kthimin e linjës së fluturimeve ndërmjet Kosovës dhe Serbisë. Ai këtë marrëveshje e ka...