Etiketim: lista serbe

Te Fundit

Kurti me nji emnim na kthen ne kohen e erret te Milosevic’it dhe apartheidit!...

Kisha Ortodokse Serbe në oborrin e Universitetit të Prishtinës, asht nji njolle dhe nji simbol i kohnave te erreta te shembjes se autonomise se...

Vrazhdesia e sauditeve: E burgosin rapper’en se e permend Meken (video+foto)

Zyrtaret saudite kane urdhnue burgosjen e artistes Ayasel Slay per shkak te kanges se saj “Bint Mecca,” ose “Çika prej Meke”, sepse zyrtaret e...

Çka i thane ambasadores amerikane ne Tirane, Grenell dhe Reeker

SHBA po ban angazhime te shtueme ne drejtim te gjetjes se nji solucioni final mes Kosoves dhe Serbise. Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim,...