Tema: lloris

Ky portier u denue me 50 mijë funte, kjo asht arsyeja

Portieri i Tottenham Hotspurit dhe Francës, Hugo Lloris asht dënue me 50 mijë funte dhe 20 muej ndalim vozitje te kerrit mbasi asht shpall...

Lloris: Shqipnia? E njohim mbasi na ka mujt

Rivalët e Shqipnisë në Grupin A të eliminatoreve në Francë 2016 e dinë se duhet me ju ruejt kuqezinjve që ishin edhe befasia e...