Tema: loja

Nuk asht nji lojë “PlayStation”, por Ajaxi (video)

Futbolli që po luen Ajaxi këtë sezon, ka ba për vete të gjithë sportdashësit. Shumë pasime të shpejta me nji takim, vrapime në të...

Loja në seks që çdo çift duhet me provue (kujdes, foto...

Ekspertja e seksit dhe lidhjeve, Dr. Pam Spurr, jep vazhdimisht këshilla për çiftet. Kësaj radhe ajo ka vendosë me sjell diçka krejtësisht të re....

Cila asht loja seksuale që çdo çift duhet me e luejt...

Ekspertja e seksit dhe lidhjeve, Dr. Pam Spurr jep vazhdimisht këshilla për çiftet. Kësaj radhe ajo ka vendosë me sjell diçka krejtësisht të re....

Loja e jashtëzakonshme e Kosovës, Qeveria ju ndau 500 mijë euro

Qeveria e Kosovës ka propozue me ju nda 500 mijë euro Kombëtares së Kosovës në futboll. Ky propozim erdhi mbas fitores së fundit të kombëtares...

Kosova kërkon fitoren ndaj Azerbajxhanit në ‘Fadil Vokrri’

Përfaqësuesja e Kosovës sot (e martë) zhvillon ndeshjen ma të randësishme në historinë e saj të re por shumë interesante. ‘Dardanët’ që po zhvillojnë vetëm...

Anglia e mposht Kroacinë në minutat e fundit te ndeshjes

Ka përfundue ndeshja në mes të Anglisë dhe Kroacisë në kuadër të Ligës së Kombeve. Anglia ka arritë me mposht Kroacinë në ‘Wembley’ me rezultat,...

Turp! Kombëtarja e Panuçit ‘shkatërrohet’ nga Skocia, 4-0

Kombëtarja e Kristian Panuçit ka përjetue nji makth mbramjen e djeshme teksa asht mposht me rezultatin 0-4 nga Skocia në “Loro Boriçi” në takimin...

Detaje të reja, qysh u fut Gruevski në Shqipni dhe loja...

Disa detaje të reja janë mësue rreth kalimit të ish-kryeministrit të Maqedonisë Nikolla Gruevski nga Shqipnia drejt Malit të Zi. Simbas burimeve e gjitha asht...

Qe pse fitoi mbramë Kosova! (foto)

Në lojën e cila u zhvillue mbramë në stadiumin e Prishtinës ishte prezente edhe Morena Taraku. Morena ka marrë si dhuratë nga Federata e Futbollit...

‘Telekom Albania’, turqit futen në lojë me Çalik Holding!

Kompania 'Telekom Albania' tashma ka nji ofertues të ri! Burime nga qeveria shqiptare por edhe nga Dhoma e Tregtisë së Shqipni-Turqi kanë konfirmue jo zyrtarisht...