Etiketim: loja

Te Fundit

Modelja shqiptare që pozon cullak zbulon “sekretin” nga jeta private (foto)

Prej vitesh Iva Aliko asht përfolë për jetën private dhe lidhjen e saj me nji ish deputet, emnin e të cilit nuk e zbuloi. Pak...

“Trup perfekt dhe e nxehtë”: Fotot “bombë” të modeles që po ban namin (foto)

Sophia Marie Gumina asht nji çikë shumë e ndjekun në rrjete sociale.  

Tallje e madhe me Kurtin mbas vizitës në ranchin e Mustafës në Prapashticë (foto)

Isa Mustafa dhe Albin Kurti kanë zhvillue nji takim të msheftë të Premten mbrama në ranchin e Kryetarit të LDK’s. Shkrimi: Pas kësaj kanë nisur talljet...