Etiketim: lufta

Te Fundit

‘Derisa nxehet Golf’i edhe kafen ta vlon’: Kqyreni çka ka ba ky shofer kosovar...

Nji shofer kosovar i ka ba të gjithë me qeshë në rrjetin social Facebook, derisa ka publikue veturën e tij ‘Golf’ tue u dridhë...

Eskalon “avokati i VV’s”

Tomë Gashi, avokati që mbron në disa landë Lëvizjen Vetëvendosje dhe përkrah hapun liderin e kësaj partie, Albin Kurti, e ka ba nji reagim...