Tema: lutfi haziri

Haziri, kandidati ma serioz per kryetar te LDK, qe çka thote...

Nënkryetari i LDK, Lutfi Haziri, n'intervistë për KosovaPress u shpreh i bindun se Lugina ka me ju bashkue Kosovës, por thotë se disa fshatra...

Lutfi Haziri tregon të vërtetën e darkës

Në nji fotografi të shkrepun në nji restorant të Gjilanit shihet kryetari i kësaj komune, Lutfi Haziri me Sami Lushtakun, Sylejman Selimin e Ukë...

Rugova: Qe kush mundet me qenë kryetar i ardhshëm i LDK’s

Haki Rugova, nënkryetar i LDK's, thotë se Lutfi Haziri asht figurë e randësishme politike dhe siç thotë ai, mund të zgjedhet kryetar i partisë...

Mish e birra: Sami Lushtaku, Sylejman Selimi e Ukë Rugova në...

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, sonte në qytetin e tij, ka pritë mysafirë të veçantë, transmeton Gazeta Metro. Në nji fotografi e cila asht shpërnda...

Haziri godet Veselin: Krejt fajet per taksen i ka Kadrija e...

Nënkryetari i LDK, Lutfi Haziri, e ka sulmue direkt kryetarin e Kuvendit të Kosovës, Kadri Veselin, për qëndrimet e tij lidhun me taksën dhe...

Lutfi Haziri, si kandidati ma serioz, shpall kandidaturën për kryetar...

Nënkryetari i LDK, Lutfi Haziri, i cili ka vite qe e pret momentin per me i dal ne krye partise, e ka shpall kandidaturën...

Haziri flet nga Emergjenca, tregon edhe emnin e të vdekunit nga...

Kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, ka folë nga Emergjenca e këtij qyteti tue dhanë detaje nga tragjedia që ndodhi në Gjilan. Simvas Hazirit, deri tash...

Haziri u pyet në prani të Haradinajt se a ka m’u...

Nji ditë ma parë Lutfi Haziri ia përmendi rrximin Ramush Haradinajt për shkak të refuzimit me heqê taksën. Të Hanën kryetari i Qeverisë shkoi...

LIVE: Kryeministri Haradinaj takon Lufti Hazirin (video)

https://youtu.be/cRPdZqfHJRQ
Lutfi Haziri

Haziri: LDK hyn në Qeveri vetëm në këtë mënyrë

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, thotë se partia e tij kishte me hy në Qeveri vetëm me rolin prijës dhe me...